Kit Solar

Solar Kit 2.56kWh + 1.2kW

Kit penyimpanan solar 2.56 kWh dipasangkan dengan inverter 1.2 kW, 2 × 620 W modul PV dan aksesori pemasangan.

Tenaga2.56 kWh
kuasa1.2 kW
Voltan12.8 V
PerlindunganIP55
Minta Sebut Harga

TAHU SISTEM ANDA

Gambaran keseluruhan produk

Kit ini membawa storan bateri, penukaran kuasa dan penjanaan solar ke dalam satu jadual komponen, membantu pemasang merancang sistem di sekitar beban tapak dan kawasan pelekap yang tersedia.

Konfigurasi yang dibekalkan termasuk pemasangan bumbung, kabel PV dan penyambung MC4. Semak kuantiti komponen di bawah dengan pemasang anda sebelum mengesahkan pemasangan akhir.

  • Susunan pemasangan: Pemasangan bumbung
  • Modul PV: 2

Spesifikasi teknikal

Data khusus model daripada rekod produk dan helaian spesifikasi yang dibekalkan. Nilai yang ditanda untuk pengesahan tidak termasuk dalam penilaian tajuk.

Produk & aplikasi
ParameterSpesifikasi
Kuasa elektrik penyongsang (kW)1.2
Jenis sistemLuar grid
Kuantiti penyongsang (kepingan)1
Penyambung MC4Termasuk
DC pemutus litar (kepingan)4
Voltan bateri berkadar penyongsang (V)12
Bateri & tenaga
ParameterSpesifikasi
Tenaga bateri (kWh)2.56
Kuantiti bateri (kepingan)1
Input PV
ParameterSpesifikasi
Modul PV (W)620
modul PV2
kabel PVTermasuk; panjang mengikut konfigurasi
PV kotak penggabung (keping)Tidak berkenaan
Mekanikal & persekitaran
ParameterSpesifikasi
Susunan pemasanganPemasangan bumbung
Komponen penyongsang
ParameterSpesifikasi
AC kuasa elektrik keluaran berkadar1.2 kW
Voltan AC nominal240 VAC ± 5 % (fasa tunggal)
Nominal AC kekerapan50 / 60 Hz
Nominal AC keluaran arus elektrik5.45 A
Bentuk gelombang keluaranGelombang sinus tulen
Fasa elektrik1
Kecekapan maksimum99.5 %
Voltan terkadar bateri12 V (12.8 V LFP serasi)
Jenis bateriPlumbum-asid / Litium
Pengecasan bateri / disbattery mengecas arus elektrik100 A
Kaedah pengecasanTetapan dua hala / tiga hala / automatik
Maksimum PV kuasa elektrik input0.8 kW
MPPT julat voltan17 – 115 V
Voltan litar terbuka PV maksimum115 V
Maksimum PV DC masukan arus elektrik16 A
MPPT penjejak1
MenyejukkanPenyejukan udara pintar
Suhu operasi-10 – 60 °C
Penarafan IPIP21 (dalaman)
Dimensi (W×H×D)309 × 220 × 106 mm
Berat bersih / kasar3.85 kg / 5 kg
Mod kerjaLuar grid
Topologi OutputL+N+PE
Komponen modul PV
ParameterSpesifikasi
Kuasa elektrik maksimum (Pmax)620 W
Kecekapan modul22.95 %
Voltan pada Pmax (Vmpp)41.33 V
arus elektrik pada Pmax (Impp)15.00 A
Voltan litar terbuka (Voc)49.32 V
Arus elektrik litar pintas (Isc)15.92 A
toleransi kuasa elektrik0 / +5 W
Teknologi selMono jenis N (LECO / SMBB) · 132 sel (6 × 22)
Dimensi (L × W × H)2382 × 1134 × 30 mm
Berat badan33.5 kg
Beban statik depan / belakang5400 Pa / 2400 Pa
Kotak simpang elektrikIP68 · 3 diod pintasan · serasi MC4
Voltan sistem maks1500 V DC (IEC)
Kedudukan fius siri maks30 A
Julat suhu operasi-40 °C hingga +85 °C
Pekali suhu: Pmax / Voc / Isc-0.29 % / -0.25 % / +0.045 % setiap °C
Waranti produk15 tahun
Waranti kuasa elektrik linear30 tahun · 87.4 % pada tahun-30
PensijilanISO 9001 / 14001 / 45001, IEC 61215, 61730, 61701, 62716, CEPiawaian yang disenaraikan dalam helaian komponen; sijil khusus model tidak ditetapkan oleh jadual ini.
Komponen bateri
ParameterSpesifikasi
PermohonanPenyimpanan Tenaga / Kuasa Sandaran
Spesifikasi Modul Bateri4 x ZK54174205 3.2V 200Ah sel
Teknologi SelLFP(LiFePO4)
Suhu Caj (℃)0~60
PematuhanUN38.3
Hayat kitaran/kitaran≥2000 kitaran (80% pengekalan kapasiti)
Dimensi (mm)502*186*243
Suhu Nyahcas (℃)-20~60
Kelembapan (%)45~90
Penarafan IPIP55
Maksimum mengecas bateri semasa elektrik (A)100
Disbatteri Maksimum mengecas arus elektrik (A)110
ModelTC12V200Ah
Jenis ModulPek Bateri
Kapasiti Nominal (Ah)200
Voltan Nominal (V)12.8
Suhu Operasi (℃)Pengecasan:0~60, Pelepasan:-20~60
Julat Voltan Kendalian (V)10~14.6
Jenis ProdukBateri Kediaman
Ciri-ciri PerlindunganBMS bersepadu (perlindungan cas berlebihan/nyahcas berlebihan/arus berlebihan/litar pintas)
Kadar Caj/Kadar Pelepasan/C0.2/0.55
Suhu Penyimpanan (℃)-20~30 (6 bulan)
Tenaga Boleh Digunakan (kWh)2.56
Tahap Voltan (V)12.8
Berat (kg)20
Berat Bersih (kg)20
Berat Kasar (kg)22.5
Saiz Pembungkusan (mm)620*356*343
Kuantiti setiap Pallet24
Baca panduan spesifikasi

Dokumen sumber

Sekitar kit solar anda

Aksesori perlindungan, pelekap dan sambungan untuk keluarga kit ini. Varian komponen akhir, kuantiti dan susunan pelekap disahkan dengan konfigurasi anda.

Penyambung MC4
Perincian bingkai pemasangan
Kekili kabel PV842960, merah dan hitam
DC pemutus litar untuk 2.56 kWh kit luar grid
kekili kabel PV842960, hitam
Kabel solar PV842960
Ilustrasi pemasangan modul PV

Bina sistem anda

Bincangkan projek anda.

Beritahu kami apa yang anda sedang bina. Kami akan membantu anda mencari maklumat dan pilihan produk yang anda perlukan.

Minta Sebut Harga

Minta Sebut Harga

Beritahu kami apa yang anda sedang bina. Kami akan membantu anda mencari maklumat dan pilihan produk yang anda perlukan.